ECQ-V1393JM
PanasonicPanasonic
ECQ-V1393JM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-V1393JM
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-V1393JM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-V1393JM
Številka dela ECQ-V1393JM Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4290 pcs Podatkovni list ECQ-V1393JM.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Serija ECQ-V
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQ-V1393JZ
ECQV1393JM
ECQV1393JZ
P4720
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked
natančen opis 0.039µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.039µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-V1333JMW
ECQ-V1333JMW
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
Na zalogi: 5900 pcs
Prenesi: ECQ-V1333JMW.pdf
RFQ
ECQ-V1393JMW
ECQ-V1393JMW
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Na zalogi: 5069 pcs
Prenesi: ECQ-V1393JMW.pdf
RFQ
ECQ-V1334JM3
ECQ-V1334JM3
Opis: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Prenesi: ECQ-V1334JM3.pdf
ECQ-V1393JM9
ECQ-V1393JM9
Prenesi: ECQ-V1393JM9.pdf
ECQ-V1393JM2
ECQ-V1393JM2
Prenesi: ECQ-V1393JM2.pdf
Prenesi: ECQ-V1334JMW.pdf
ECQ-V1334JM
ECQ-V1334JM
Prenesi: ECQ-V1334JM.pdf
ECQ-V1393JM5
ECQ-V1393JM5
Prenesi: ECQ-V1393JM5.pdf
ECQ-V1393JM3
ECQ-V1393JM3