ECQ-V1683JMW
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-V1683JMW
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-V1683JMW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-V1683JMW
Številka dela ECQ-V1683JMW Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4191 pcs Podatkovni list ECQ-V1683JMW.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) Serija ECQ-V
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQV1683JMW
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked
natančen opis 0.068µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.068µF