ECQ-V1J183JM
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-V1J183JM
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-V1J183JM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-V1J183JM
Številka dela ECQ-V1J183JM Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4577 pcs Podatkovni list ECQ-V1J183JM.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Serija ECQ-V
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQV1J183JM
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.307" (7.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked
natančen opis 0.018µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.018µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-V1J154JM9
ECQ-V1J154JM9
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.15UF 5% 63VDC RADIAL
Na zalogi: 4674 pcs
Prenesi: ECQ-V1J154JM9.pdf
RFQ
ECQ-V1J154JM5
ECQ-V1J154JM5
Proizvajalci: Panasonic
Na zalogi: 4399 pcs
Prenesi: ECQ-V1J154JM5.pdf
RFQ
ECQ-V1J183JM3
ECQ-V1J183JM3
Opis: CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL
Prenesi: ECQ-V1J183JM3.pdf
ECQ-V1J183JM9
ECQ-V1J183JM9
Prenesi: ECQ-V1J183JM9.pdf
ECQ-V1J183JMW
ECQ-V1J183JMW
Prenesi: ECQ-V1J183JMW.pdf
ECQ-V1J154JMW
ECQ-V1J154JMW
Prenesi: ECQ-V1J154JMW.pdf
ECQ-V1J154JM2
ECQ-V1J154JM2
Prenesi: ECQ-V1J154JM2.pdf
ECQ-V1J183JM2
ECQ-V1J183JM2
Prenesi: ECQ-V1J183JM2.pdf
ECQ-V1J183JM5
ECQ-V1J183JM5