ECS-T1VD106R
PanasonicPanasonic
ECS-T1VD106R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECS-T1VD106R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP TANT 10UF 35V 20% 2917
Podatkovni listi: ECS-T1VD106R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECS-T1VD106R
Številka dela ECS-T1VD106R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP TANT 10UF 35V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5484 pcs Podatkovni list ECS-T1VD106R.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TE Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena ECST1VD106R
PCS6106TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric)
Zmogljivost 10µF