ECW-F2474JB
PanasonicPanasonic
ECW-F2474JB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F2474JB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-F2474JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F2474JB
Številka dela ECW-F2474JB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5319 pcs Podatkovni list ECW-F2474JB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.315" W (23.00mm x 8.00mm) Serija ECW-F(B)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWF2474JB
PF2474
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.787" (20.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF