ECW-F2W104JAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2W104JAQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F2W104JAQ
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-F2W104JAQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F2W104JAQ
Številka dela ECW-F2W104JAQ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257275 pcs Podatkovni list ECW-F2W104JAQ.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.201" W (13.00mm x 5.10mm) Serija ECW-F(A)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWF2W104JAQ
P14194
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.622" (15.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije High Frequency, Switching