ECW-F2W393JL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F2W393JL
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 5% 450VDC RAD
Podatkovni listi: ECW-F2W393JL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F2W393JL
Številka dela ECW-F2W393JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109294 pcs Podatkovni list ECW-F2W393JL.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWF2W393JL
Q5385941
T1257957
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.398" (10.10mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.039µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije High Frequency, Switching