ECW-F4115HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F4115HLB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 1.1UF 3% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-F4115HLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F4115HLB
Številka dela ECW-F4115HLB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1.1UF 3% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59603 pcs Podatkovni list ECW-F4115HLB.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±3% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.535" W (23.00mm x 13.60mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWF4115HLB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.004" (25.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1.1µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1.1µF Aplikacije High Frequency, Switching