ECW-F4304RJL
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F4304RJL
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.3UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-F4304RJL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F4304RJL
Številka dela ECW-F4304RJL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.3UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51412 pcs Podatkovni list ECW-F4304RJL.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.362" W (18.00mm x 9.20mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECWF4304RJL
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.744" (18.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.3µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.3µF Aplikacije High Frequency, Switching