ECW-F6243JL
PanasonicPanasonic
ECW-F6243JL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F6243JL
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.024UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: ECW-F6243JL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F6243JL
Številka dela ECW-F6243JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.024UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101539 pcs Podatkovni list ECW-F6243JL.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.252" W (12.50mm x 6.40mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWF6243JL
P12128
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.421" (10.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.024µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.024µF Aplikacije High Frequency, Switching
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECW-F6243JLB
ECW-F6243JLB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.024UF 5% 630VDC RAD