ECW-F6274RHL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F6274RHL
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.27UF 3% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-F6274RHL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F6274RHL
Številka dela ECW-F6274RHL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.27UF 3% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83781 pcs Podatkovni list ECW-F6274RHL.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±3% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.807" L x 0.409" W (20.50mm x 10.40mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECWF6274RHL
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.854" (21.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.27µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.27µF Aplikacije High Frequency, Switching