ECW-F6514JLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-F6514JLB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.51UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-F6514JLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-F6514JLB
Številka dela ECW-F6514JLB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.51UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61072 pcs Podatkovni list ECW-F6514JLB.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.102" L x 0.437" W (28.00mm x 11.10mm) Serija ECW-F(L)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWF6514JLB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.878" (22.30mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.51µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.51µF Aplikacije High Frequency, Switching