ECW-FD2J104KQ
PanasonicPanasonic
ECW-FD2J104KQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-FD2J104KQ
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Podatkovni listi: 1.ECW-FD2J104KQ.pdf2.ECW-FD2J104KQ.pdf3.ECW-FD2J104KQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-FD2J104KQ
Številka dela ECW-FD2J104KQ Proizvajalec Panasonic
Opis METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.496" L x 0.228" W (12.60mm x 5.80mm) Serija ECW-F(D)
Ocene - Paket / primer Radial
Druga imena ECWFD2J104KQ
P122580
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.559" (14.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF