ECW-FD2J274J4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-FD2J274J4
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.27UF 5% 630V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ECW-FD2J274J4.pdf2.ECW-FD2J274J4.pdf3.ECW-FD2J274J4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-FD2J274J4
Številka dela ECW-FD2J274J4 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.27UF 5% 630V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.236" W (17.80mm x 6.00mm) Serija ECW-F(D)
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena ECWFD2J274J4
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.27µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.27µF
Aplikacije EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECW-FD2J274JB
ECW-FD2J274JB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.27UF 5% 630V RADIAL
Na zalogi: 194995 pcs
Prenesi: ECW-FD2J274JB.pdf
RFQ
ECW-FD2J274JQ
ECW-FD2J274JQ
Proizvajalci: Panasonic