ECW-FD2J334KB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-FD2J334KB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 10% 630V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ECW-FD2J334KB.pdf2.ECW-FD2J334KB.pdf3.ECW-FD2J334KB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-FD2J334KB
Številka dela ECW-FD2J334KB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 630V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.260" W (17.80mm x 6.60mm) Serija ECW-F(D)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWFD2J334KB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.33µF