ECW-FD2J474KQ
pregled izdelka
Številka dela: ECW-FD2J474KQ
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 630V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ECW-FD2J474KQ.pdf2.ECW-FD2J474KQ.pdf3.ECW-FD2J474KQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-FD2J474KQ
Številka dela ECW-FD2J474KQ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 630V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.307" W (17.80mm x 7.80mm) Serija ECW-F(D)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWFD2J474KQ
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.776" (19.70mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF