ECW-FD2W564K
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W564K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-FD2W564K
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD
Podatkovni listi: 1.ECW-FD2W564K.pdf2.ECW-FD2W564K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-FD2W564K
Številka dela ECW-FD2W564K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 304559 pcs Podatkovni list 1.ECW-FD2W564K.pdf2.ECW-FD2W564K.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.244" W (17.50mm x 6.20mm) Serija ECW-F(D)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWFD2W564K
PCF1604
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.370" (9.40mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.56µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.56µF Aplikacije EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT