ECW-FD2W684K4
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W684K4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-FD2W684K4
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD
Podatkovni listi: 1.ECW-FD2W684K4.pdf2.ECW-FD2W684K4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-FD2W684K4
Številka dela ECW-FD2W684K4 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158867 pcs Podatkovni list 1.ECW-FD2W684K4.pdf2.ECW-FD2W684K4.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.264" W (17.50mm x 6.70mm) Serija ECW-F(D)
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena PCF1589CT
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT