ECW-H10222HV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H10222HV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 2200PF 3% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-H10222HV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H10222HV
Številka dela ECW-H10222HV Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2200PF 3% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152086 pcs Podatkovni list ECW-H10222HV.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±3% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Serija ECW-H(V)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWH10222HV
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2200pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije High Frequency, Switching