ECW-H10243HV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H10243HV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.024UF 3% 1KVDC RADIAL
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H10243HV
Številka dela ECW-H10243HV Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis CAP FILM 0.024UF 3% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC - Toleranca 0.024µF
Prekinitev PC Pins Velikost zemljišča na površini 0.591" (15.00mm)
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija ECW-H(V)
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca High Frequency, Switching
Polarizacija Radial Druga imena ECWH10243HV
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ECW-H10243HV Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) Lastnosti -
Razširjen opis 0.024µF ±3% Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±3%
Dielektrični premer Polypropylene (PP), Metallized Opis CAP FILM 0.024UF 3% 1KVDC RADIAL
Tok - puščanje 1000V (1kV)