ECW-H10362JV
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H10362JV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 3600PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-H10362JV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H10362JV
Številka dela ECW-H10362JV Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3600PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132355 pcs Podatkovni list ECW-H10362JV.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serija ECW-H(V)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWH10362JV
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 3600pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 3600pF Aplikacije High Frequency, Switching