ECW-H20122RJV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H20122RJV
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 1200PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-H20122RJV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H20122RJV
Številka dela ECW-H20122RJV Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1200PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127059 pcs Podatkovni list ECW-H20122RJV.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija ECW-H(V)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECWH20122RJV
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1200pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1200pF Aplikacije High Frequency, Switching