ECW-H6184HCB
PanasonicPanasonic
ECW-H6184HCB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H6184HCB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 3% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECW-H6184HCB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H6184HCB
Številka dela ECW-H6184HCB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.18UF 3% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85031 pcs Podatkovni list ECW-H6184HCB.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±3% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.815" L x 0.453" W (20.70mm x 11.50mm) Serija ECW-H(C)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWH6184HCB
P15433
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.839" (21.30mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.18µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.18µF Aplikacije General Purpose