ECW-H8122JL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-H8122JL
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 1200PF 5% 800VDC RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-H8122JL
Številka dela ECW-H8122JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1200PF 5% 800VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4658 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija ECW-H(L)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWH8122JL
P12471
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1200pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1200pF