ECW-HA3C133H4
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HA3C133H4
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.013UF 3% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-HA3C133H4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HA3C133H4
Številka dela ECW-HA3C133H4 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.013UF 3% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183639 pcs Podatkovni list ECW-HA3C133H4.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±3% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.799" L x 0.280" W (20.30mm x 7.10mm) Serija ECW-H(A)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHA3C133H4
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.013µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.013µF Aplikacije High Frequency, Switching