ECW-HA3C152JQ
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HA3C152JQ
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 1500PF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-HA3C152JQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HA3C152JQ
Številka dela ECW-HA3C152JQ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1500PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345102 pcs Podatkovni list ECW-HA3C152JQ.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.232" W (17.80mm x 5.90mm) Serija ECW-H(A)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHA3C152JQ
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1500pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1500pF