ECW-HA3C273J
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HA3C273J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-HA3C273J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HA3C273J
Številka dela ECW-HA3C273J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132502 pcs Podatkovni list ECW-HA3C273J.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.811" L x 0.394" W (20.60mm x 10.00mm) Serija ECW-H(A)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHA3C273J
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.626" (15.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.027µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.027µF Aplikacije High Frequency, Switching
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECW-HA3C273HB
ECW-HA3C273HB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.027UF 3% 1.6KVDC RAD
Na zalogi: 139365 pcs
Prenesi: ECW-HA3C273HB.pdf
RFQ
ECW-HA3C272JQ
ECW-HA3C272JQ
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD
Na zalogi: 363101 pcs
Prenesi: ECW-HA3C272JQ.pdf
RFQ
ECW-HA3C273JQ
ECW-HA3C273JQ
Opis: CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Prenesi: ECW-HA3C273JQ.pdf
ECW-HA3C273JB
ECW-HA3C273JB