ECW-HA3C682J4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HA3C682J4
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: ECW-HA3C682J4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HA3C682J4
Številka dela ECW-HA3C682J4 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 276919 pcs Podatkovni list ECW-HA3C682J4.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.701" L x 0.240" W (17.80mm x 6.10mm) Serija ECW-H(A)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHA3C682J4
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.476" (12.10mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 6800pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije High Frequency, Switching
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECW-HA3C752HQ
ECW-HA3C752HQ
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 7500PF 3% 1.6KVDC RAD
Na zalogi: 244513 pcs
Prenesi: ECW-HA3C752HQ.pdf
RFQ
ECW-HA3C682HB
ECW-HA3C682HB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 6800PF 3% 1.6KVDC RAD
Na zalogi: 242885 pcs
Prenesi: ECW-HA3C682HB.pdf
RFQ
ECW-HA3C682J
ECW-HA3C682J
Opis: CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD