ECW-HC3B104JA
PanasonicPanasonic
ECW-HC3B104JA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HC3B104JA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: 1.ECW-HC3B104JA.pdf2.ECW-HC3B104JA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HC3B104JA
Številka dela ECW-HC3B104JA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79266 pcs Podatkovni list 1.ECW-HC3B104JA.pdf2.ECW-HC3B104JA.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.815" L x 0.531" W (20.70mm x 13.50mm) Serija ECW-H(C)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHC3B104JA
P16751
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.811" (20.60mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose