ECW-HC3F432J
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-HC3F432J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 4300PF 5% 3KVDC RADIAL
Podatkovni listi: 1.ECW-HC3F432J.pdf2.ECW-HC3F432J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-HC3F432J
Številka dela ECW-HC3F432J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4300PF 5% 3KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133425 pcs Podatkovni list 1.ECW-HC3F432J.pdf2.ECW-HC3F432J.pdf
Voltage Rating - DC 3000V (3kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.016" L x 0.256" W (25.80mm x 6.50mm) Serija ECW-H(C)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECWHC3F432J
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.441" (11.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4300pF Film Capacitor 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4300pF Aplikacije General Purpose