ECW-U2272JC9
PanasonicPanasonic
ECW-U2272JC9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-U2272JC9
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 2700PF 5% 250VDC 1913
Podatkovni listi: ECW-U2272JC9.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-U2272JC9
Številka dela ECW-U2272JC9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2700PF 5% 250VDC 1913 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 193705 pcs Podatkovni list ECW-U2272JC9.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serija ECW-U(C)
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1913 (4833 Metric) Druga imena ECWU2272JC9
PCF1366TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked natančen opis 2700pF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
Zmogljivost 2700pF Aplikacije General Purpose