ECW-U2393JC9
PanasonicPanasonic
ECW-U2393JC9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECW-U2393JC9
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC 2416
Podatkovni listi: ECW-U2393JC9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECW-U2393JC9
Številka dela ECW-U2393JC9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC 2416 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115618 pcs Podatkovni list ECW-U2393JC9.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Serija ECW-U(C)
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2416 (6041 Metric) Druga imena ECWU2393JC9
PCF1380TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
natančen opis 0.039µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) Zmogljivost 0.039µF