EEC-F5R5U155N
PanasonicPanasonic
EEC-F5R5U155N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEC-F5R5U155N
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP 1.5F 5.5V T/H
Podatkovni listi: EEC-F5R5U155N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEC-F5R5U155N
Številka dela EEC-F5R5U155N Proizvajalec Panasonic
Opis CAP 1.5F 5.5V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23833 pcs Podatkovni list EEC-F5R5U155N.pdf
Napetost - ocenjena 5.5V Toleranca -20%, +80%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.846" Dia (21.50mm)
Serija NF Pakiranje Tray
Paket / primer Radial Druga imena EECF5R5U155N
P17043
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 Ohm @ 1kHz
natančen opis 1.5F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C Zmogljivost 1.5F