EEE-FC1V3R3R
PanasonicPanasonic
EEE-FC1V3R3R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-FC1V3R3R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-FC1V3R3R.pdf2.EEE-FC1V3R3R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-FC1V3R3R
Številka dela EEE-FC1V3R3R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1211261 pcs Podatkovni list 1.EEE-FC1V3R3R.pdf2.EEE-FC1V3R3R.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 60mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEEFC1V3R3R
PCE4030TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 3 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3.3µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3.3µF