EEE-FK1V100AR
PanasonicPanasonic
EEE-FK1V100AR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-FK1V100AR
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-FK1V100AR.pdf2.EEE-FK1V100AR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-FK1V100AR
Številka dela EEE-FK1V100AR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 735385 pcs Podatkovni list 1.EEE-FK1V100AR.pdf2.EEE-FK1V100AR.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija FK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 104mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 160mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEEFK1V100AR
PCE4421TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 700 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF