EEE-HA1E331AP
PanasonicPanasonic
EEE-HA1E331AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-HA1E331AP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-HA1E331AP.pdf2.EEE-HA1E331AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-HA1E331AP
Številka dela EEE-HA1E331AP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309667 pcs Podatkovni list 1.EEE-HA1E331AP.pdf2.EEE-HA1E331AP.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija HA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 340mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 578mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEEHA1E331AP
PCE4665TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive