EEE-HA1HR22R
PanasonicPanasonic
EEE-HA1HR22R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-HA1HR22R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-HA1HR22R.pdf2.EEE-HA1HR22R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-HA1HR22R
Številka dela EEE-HA1HR22R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 820369 pcs Podatkovni list 1.EEE-HA1HR22R.pdf2.EEE-HA1HR22R.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija HA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.8mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena PCE4225CT
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 0.22µF