EEE-TK1V101P
PanasonicPanasonic
EEE-TK1V101P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-TK1V101P
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-TK1V101P.pdf2.EEE-TK1V101P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-TK1V101P
Številka dela EEE-TK1V101P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168488 pcs Podatkovni list 1.EEE-TK1V101P.pdf2.EEE-TK1V101P.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 270mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEETK1V101P
PCE3737TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm @ 100kHz natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose