EEF-CD0K330R
PanasonicPanasonic
EEF-CD0K330R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-CD0K330R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD
Podatkovni listi: EEF-CD0K330R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-CD0K330R
Številka dela EEF-CD0K330R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143630 pcs Podatkovni list EEF-CD0K330R.pdf
Napetost - ocenjena 8V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap CD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena EEFCD0K330R
PCE3164TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm
natančen opis 33µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF