EEF-CD1A220ER
PanasonicPanasonic
EEF-CD1A220ER Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-CD1A220ER
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 22UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: EEF-CD1A220ER.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-CD1A220ER
Številka dela EEF-CD1A220ER Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119293 pcs Podatkovni list EEF-CD1A220ER.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap CD
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena EEFCD1A220ER
PCE4941TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm natančen opis 22µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 30 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose