EEF-CD1B4R7R
PanasonicPanasonic
EEF-CD1B4R7R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-CD1B4R7R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 4.7UF 12.5V SMD
Podatkovni listi: EEF-CD1B4R7R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-CD1B4R7R
Številka dela EEF-CD1B4R7R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 4.7UF 12.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136403 pcs Podatkovni list EEF-CD1B4R7R.pdf
Napetost - ocenjena 12.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap CD
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena EEFCD1B4R7R
PCE3165TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm natančen opis 4.7µF 12.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 80 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose