EEF-CD1C6R8R
PanasonicPanasonic
EEF-CD1C6R8R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-CD1C6R8R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: EEF-CD1C6R8R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-CD1C6R8R
Številka dela EEF-CD1C6R8R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103633 pcs Podatkovni list EEF-CD1C6R8R.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap CD
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena PCE3171CT delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm natančen opis 6.8µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 70 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose