EEF-CX1E220R
PanasonicPanasonic
EEF-CX1E220R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-CX1E220R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-CX1E220R
Številka dela EEF-CX1E220R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119504 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 25V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap CX
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.2A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena EEFCX1E220R
P16818-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm
natančen opis 22µF 25V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF