EEF-GX0E471R
PanasonicPanasonic
EEF-GX0E471R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-GX0E471R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: EEF-GX0E471R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-GX0E471R
Številka dela EEF-GX0E471R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75440 pcs Podatkovni list EEF-GX0E471R.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap GX
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.2A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena P122634CT delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 mOhm
natančen opis 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 3 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF