EEF-LX0D471R4
PanasonicPanasonic
EEF-LX0D471R4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-LX0D471R4
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Podatkovni listi: EEF-LX0D471R4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-LX0D471R4
Številka dela EEF-LX0D471R4 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103071 pcs Podatkovni list EEF-LX0D471R4.pdf
Napetost - ocenjena 2V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap LX
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.5A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena EEFLX0D471R4
PCE5032TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.5 mOhm
natančen opis 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 4.5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EEF-LX0E471R
EEF-LX0E471R
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Na zalogi: 70801 pcs
Prenesi: EEF-LX0E471R.pdf
RFQ
EEF-LX0D561R4
EEF-LX0D561R4
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
Na zalogi: 63873 pcs
Prenesi: EEF-LX0D561R4.pdf
RFQ
EEF-LX0D471R
EEF-LX0D471R
Opis: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD