EEF-SE0E391R
PanasonicPanasonic
EEF-SE0E391R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-SE0E391R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-SE0E391R
Številka dela EEF-SE0E391R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63414 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SE
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena PCE3548CT
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhm
natančen opis 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF