EEF-SL0D101ER
PanasonicPanasonic
EEF-SL0D101ER Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-SL0D101ER
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Podatkovni listi: EEF-SL0D101ER.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-SL0D101ER
Številka dela EEF-SL0D101ER Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95492 pcs Podatkovni list EEF-SL0D101ER.pdf
Napetost - ocenjena 2V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SL
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena EEFSL0D101ER
PCE4471TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm natančen opis 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose