EEF-UD0G151R
PanasonicPanasonic
EEF-UD0G151R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-UD0G151R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: EEF-UD0G151R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-UD0G151R
Številka dela EEF-UD0G151R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61690 pcs Podatkovni list EEF-UD0G151R.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap UD
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena PCE2113CT
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm
natančen opis 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF