EEF-UD0G560R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-UD0G560R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: EEF-UD0G560R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-UD0G560R
Številka dela EEF-UD0G560R Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4170 pcs Podatkovni list EEF-UD0G560R.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap UD
Ocene - Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF