EEF-UE0G221XR
PanasonicPanasonic
EEF-UE0G221XR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEF-UE0G221XR
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: EEF-UE0G221XR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEF-UE0G221XR
Številka dela EEF-UE0G221XR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64193 pcs Podatkovni list EEF-UE0G221XR.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap UE
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena EEFUE0G221XR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.165" (4.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm
natančen opis 220µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF